Visa ikon

Kontakta oss

Peter Svensson 
Ägare, Synth, Digitalpiano, PA ,Installation, Uthyrning
Tel: 070 6055540  
Peter@musikalen.se
Ludwig Witt 
Trummor, Cymbaler, Trumreparationer och service
Tel: 0046 35 123720
Ludwig@musikalen.se 
Tony Augustsson 
Gitarr , Förstärkare, Stompboxar, Verkstad
Tel  0046 35 123720
Tony@musikalen.se
Noah Söderberg Stenman 
Gitarr, Bas, Förstärkare, Verkstad
Noah@musikalen.se
Marcus Lang
Studio, Gitarr, Klaviatur
Marcus@musikalen.se

  

Butiken


Email: Info@musikalen.se
Telefon: 0046 35 123720
Fax: 0046 35 103720

Öppettider:

mån-fre: 10.00 - 18.00

lör: 10.00 - 15.00

Norravägen 5
302 31 Halmstad

Vidakuta ärenden ring 070 6055540 så ställer vi upp 24/7.

Med vänliga hälsningar, Peter 

< <